درباره ما

ما در کلینیک مراقبت از زخم پانا تلاش می کنیم مراقبت های با کیفیت بالا و کم هزینه را ارائه دهیم. با ویزیت‌های هفتگی بیماران، ما می‌توانیم بهترین مراقبت‌ها را برای بیماران خود ارائه دهیم. ما به طور یکپارچه مراقبت از زخم و مراقبت‌های پوستی را برای بیماران خود ارائه می‌کنیم که میتواند آموزش پیشگیری از بروز زخم و یا کنترل عفونت توسط متخصص عفونی و درمان زخم های حاد یا مزمن باشد. ما دریافته‌ایم که با این روش می‌توانیم از اکثر بستری‌های بیمارستانی مربوط به زخم و پوست جلوگیری کنیم. ما همچنین آموزش مراقبت از زخم و پوست را برای کادر درمان ارائه می دهیم تا از ایجاد زخم و پیشرفت بیشتر جلوگیری کنیم.

هدف ما

هدف ما در این مجموعه پوشش دادن روند التیام انواع زخم ها از مرحله قبل از ایجاد (به عنوان پیشگیری) تا بعد از ایجاد (به عنوان درمان) به بهترین روش ممکن است. مجموعه ما متشکل از پزشک متخصص عفونی و کارشناسان مراقبت از زخم هستند که تمام تلاش خود را در جهت بهبود زخم های شما به کار میگیرند.

ماموریت ما

مرکز مراقبت از زخم و پوست پانا متعهد به ارائه مراقبت های با کیفیت بالا برای افرادی است که به آنها خدمات می دهیم که ارائه خدمت میتواند در کلینیک یا در منزل بیمار باشد. ما برای سلامت کل بیمار ارزش قائل هستیم، نه فقط زخم. برای دستیابی به این هدف، ما استانداردهای عالی برای ارتباط با پزشکان و متخصصان که با آنها کار می‌کنیم قائلیم. مهمتر از همه، ما به طور مداوم خدمات خود را بهبود می بخشیم تا به بهترین شکل، دلسوزانه و حرفه ای اجرا شود.